Olerex/Veski Mati U18 tüdrukud võidutsesid Tallinn Volleyball Cupil!

28. nov. 2017

Selver Tallinna võistkond kutsus Olerex/Veski Mati U-18 vanuse tüdrukuid Tallinn Volleyball Cup turniirile, mis toimus 24.-26.11. Õismäe sportmängude hallis. Kasutasime enne lähenevat EVF karikavõistluste tsooniturniiri võimalust ja testisime oma vormi ja võimeid erinevate võistkondade vastu.

Mängiti igal juhul kolm geimi ning iga geimivõit andis punkti. Reede õhtul oli esimeseks mänguks kohtumine SK Tats tüdrukutega. Peale tasavägise

avageimi kaotust suutsime järgnevates geimides vastase oma heade serviseeriatega surve alla panna ning mäng lõppes tulemusega 2:1 meie kasuks.
Laupäeval oli hommikuseks äratuseks mäng Selveri I võistkonna vastu. Hoolimata kohati veel heitlikust mängupildist kuulus võit 3:0 resultaadiga meile. Kuna järgmine mäng oli kavas alles 7 tunni pärast, otsustasime teha väikse lõunasöögi ning seejärel külastasime lühikese jalutuskäigu kaugusel asuvat loomaaeda. Seal kohtasime alustuseks erinevas versioonis kitsekestega, kes oma väledate jalgadega tüdrukutele eeskujuks olid ning suure tuuri lõpetuseks saime tuttavaks ka kõige kuulsama loomaia asuka, jääkarupoeg Aroniga. Aron, kes oli ilmselt sünnipäevapeo ootuses, kõige paremas meeleolus ei olnud, küll aga trallitas lõbusalt oma uues uhkes elukohas ringi Aroni ema, Friida.

Pärast korralikku jalutuskäiku ootas ees veel kaks mängu- VK Täht ja Selveri II võistkondadega. Mõlemas mängus loovutasime vastasele geimi. Mängupildi osas võib päeva viimase mänguga kindlasti rohkem rahule jääda, võitlust jagus igasse geimi ning tüdrukud jaksasid vapralt lõpuni mängida hoolimata sellest, et viimane punkt sai kirja poole üheteistkümne paiku õhtul.

Pühapäeva hommikul läksime vastamisi Võru spordikooli tüdrukutega, kelle üsna pea ka tsooniturniiril vastu võtame. Tartu tüdrukud tegid turniiri parima mängu ning võit 3:0 meile. Suutsime ka kokkuvõttes kõikidest teistest võistkondadest rohkem geime võita ning seega kuulus hiigelsuur karikas ning turniirivõit meile.

Usun, et sellest turniirist oli palju kasu kõigile tüdrukutele ja nii mõnedki üllatasid positiivselt. Täname lapsevanemaid ning klubi, kes võimaldasid meil sellel turniiril osaleda ning loomulikult ka külla kutsunud Selver Tallinna võistkonda.

Võistkond mängis koosseisus: Grete Isabel Huik, Evelyn Nicole Milani, Helerin Hansman, Triinu-Mai Allingu, Laura Laas, Marily Simenson-Plakso ja Greteli Vähi.