Olerex/Veski Mati U20 noormehed lähevad hooaja tähtsamale turniirile positiivsete emotsioonidega!

2. märts 2018

2.-4. märtsini mängivad U20 vanuseklassi noormehed Tallinnas Lilleküla Gümnaasiumis Eesti meistrivõistluste finaalturniiri. EV100 Eesti meistrivõistlused noormeeste võrkpallis on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale ja kuuluvad 2018. aasta EV100 spordiprogrammi. Võistlusel esikolmikusse jõudnud sportlased teenivad Eesti Vabariik 100 erikujundusega Eesti meistrivõistluste medalid.

Kuue parima seas mängivad seekord Pärnu spordikool, Selver Tallinn Audentes, Rakvere spordikool, SK Tats Kiili, VK Täht Tallinn ja meie Olerex/Veski Mati Tartu noormehed. 

Turniirile läheme vastu positiivsete emotsioonidega. Võrreldes eelmise turniiriga on võistkonnaga taas liitunud Devin Põlluste, kes on haigusest tervenenud ja tänu koolivaheajale ka võistkonnaga mõned ühistreeningud saanud teha. Teisipäevases “peaproovis” aitas ta ka Tartumaa kevadmängude raames alistada 3:2 Maaülikooli. Tuginedes viimasele mängule ja ka treeningutele, peaks võistkond olema igati korralikus vormis, võitlemaks kõige kirkamate medalite eest. Loomulikult ei ole oodata kelleltki kingitusi ja mängudes Pärnu ja Selver Tallinnaga peame favoriite otsima endiselt teiselt poolt võrku, kuid hea emotsiooni ja terakese õnne kaasabil oleme võimelised kõiki nõelama. 

Hooaja tähtsaimad mängud ootavad ees, kes Tallinnasse satub, leiab tee ka Lilleküla Gümnaasiumisse kaasa elama!

Kes kohale minna ei saa, siis ajakava ja tulemused on üleval volley.ee lehel: http://www.volley.ee/tallinnas-selgub-a-vanuseklassi-noormeeste-eesti-meister