Poisid osalesid Rakvere karikal

27. nov. 2019

27.11 toimus „Rakvere karikas” II etapp, kus osalesid ka Olerex/Veski Mati U14 ja U16 poisid.

U14 vanuseklassis olime väljas kahe võistkonnaga. Meie I võistkond läbis alagrupiturniiri edukalt ja pääses mängima kohtadele 1.-8. Play-offi esimeses kohtumises jäädi kahjuks alla Kohila poistele ning lõpuks saavutati igati tubli 6. koht. II võistkond alustas turniiri kahe suurepärase võiduga, edasi nopiti aga ka mõned kaotused ning lõpuks vahetati eelmise etapi 17. koht välja suurepärase 12. koha vastu.

                                                                      

U16 noormehed võitsid oma alagrupi ning pääsesid mängima kohtadele 1.-4. Poolfinaalis tuli vastu võtta 0:2 kaotus tugevalt Pärnu spordikoolilt ning pronksimängus Selver Tallinn spordikoolilt. Tasuks neljas koht.
Treener Argo kiidab kõiki lapsi, et pika päeva kenasti vastu pidasid ning taaskord  tulevikus ära kuluvaid kogemusi juurde said.
U14 poisid – Mattias Meresaar, Otto Ojasaar, Riko Kõdar, Robin Rait Rikberg, Johannes Lokko, Tinto Kuusk, Aksel Majamees ja Silver Vaher.
U16 poisid – Kristjan Unt, Marten Uiboupin, Timo Raidoja, Kendal Tanin, Ron Rudolf Teesaar, Ott Markus Viltrop, Hannes Põder, Otomar Saare ja Evert Vaher.