Power Cup 2017 tõi Vantaas kokku enam kui 7000 noor-võrkpallurit

13. juuni 2017

Kaks meie klubi noortevõistkonda, U16 ja U14 tüdrukud, olid osalised enam kui 7000 palluri osavõtul toimuvast võrkpallipeost Soomes Vantaas. 8.-11. juunini toimunud Power Cupi näol on tegemist suurima noortele suunatud võrkpalliturniiriga maailmas, kus osales sellel aastal 865 võistkonda.

Kõigile meie tüdrukutele oli uueks kogemuseks välisriigis võistlemine ning samuti võib väljakutseks pidada neljal järjestikkulisel päeval võistlemise. Selle kõige juures on hindamatu väärtus saadud kogemused ning tulemus on teisejärguline. Fakti huvides olgu märgitud, et U-16 tüdrukud saavutasid 122 võistkonna konkurentsis 23. koha ning U-14 tüdrukud 155 konkurentsis 21. koha.

U14 tüdrukud võtsid võistluse kokku järgenvalt: Võistlus läks meie arust väga hästi. Kuigi alati saaks paremini ja vahel oli raske üles ärgata, suutsime näidata oma mängu ja 21. koht 155-st võistkonnast on igati tubli saavutus. Power Cupilt saime juurde palju kogemusi väljas mängimise ja kohandatud reeglite kohta. Kindlasti ka õppetunde meie mängu kohta. Üldiselt läksime sinna lihtsalt kogemusi saama ning hooajale sai pandud ilus punkt.

U14 võistkonda kuulusid: Kadriann Vengerfeldt, Emma Vahelaan, Annabel Ilisson, Mia Laos, Anastasia Kukina, Karlotta Kattai, Grete Jürgenson. Treener Kaisa Lüütsepp

U16 tüdrukud kommenteerisid võistlust järgevalt: Kuna selle hooaja oleme mänginud vanemate tüdrukutega, siis väga hea oli mängida taas oma 2003 seltskonnaga. Saime uusi kogemusi ja kinnistasime erinevate asetustega mängimist. Kogu turniiri jooksul oli meie võistkonnal hea emotsioon ja sellega oli hea neid mänge mängida.

U16 võistkonnas mängisid: Greteli Vähi, Sirli Anier, Liisa-Lotta Jürgenson, Nanette-Christine Andersson, Lisette Pihor, Laura Kinter, Laura Kaseorg, Gerda Agu, Diana-Ly Erik. Treener Oliver Lüütsepp

Kõigi nende sündmuste ja ürituste kirjeldamiseks on ilmselt kõige parem ülevaade ürituse kodulehel Power Cup 2017.