Pronks U16 EKV-lt

9. dets. 2019

Turniiri esimesel päeval saime kaks väga nappi kaotust, kui kolmandas geimis kaotasime 13:15 nii Kohilale kui ka Rakverele. Mõlemas mängus olime pisut liiga närvis ning see häiris meie tegevust omajagu.
Teine võistluspäev algas kindla võiduga SK Tatsi üle. Pinge oli kadunud, mängisime vabalt ja rõõmuga. Sidemängija Grete jagas tõsted kenasti laiali ja ründajatelt nägime häid sooritusi. Järgmiseks vastaseks oli hilisem karikavõitja Viljandi. See mäng pakkus kõige rohkem emotsioone. Selles mängus tahaks esile tõsta tüdrukute blokki, millega vastase tugevat rünnakut pidurdasime ja head kaitsemängu. Ilus esitus tõi meile 2:1 võidu. Laupäeva viimases kohtumises olime 2:0 paremad Võru spordikoolist. 
Pühapäeval ootas meid veel kaks mängu. Esimeses mängus Pärnu vastu saime 2:0 võidu. Turniiri viimane mäng otsustas meie medalikoha. Läksime mängime kindlalt ja keskendunult. Õnnestunud serviga suutsime vastast piisavalt suruda ja saime teenitud 2:0 võidu. Turniiri parimate mängijate hulka valiti meie nurgaründaja Karlotta Kattai.
Lill Kandimaa ja Karlotta Kattai: “Turniiri avapäeval olime pisut närvilised, aga edasi mängisime vabalt ja hea emotsiooniga. Kindlasti peame parandama oma vastuvõttu ja kaitsemängu. ”
Mia Marta Miller ja Marit Anette Huik: “
Oli emotsioonirohke turniiri. Turniir näitas, et ühtse võistkonnana oleme kordades tugevam kui üksiti ja just ühtse võistkonna töö võtame võistlustelt edasipidiseks kaasa. ”
Võistkond mängis koosseisus: Marit Anette Huik, Mia Marta Miller, Karlotta Kattai, Lisethe Kruus, Karen Dunaway, Grete Jürgenson, Melani Muro, Anete Šinkarev, Lill Kandimaa, Sandra Talver, Carmel Vares ja treener Liina Kais.