Salva Tartu II tüdrukud hankisid tsooniturniirilt väärt kogemusi

5. märts 2016

Enne võistlusi eesmärgiks seatud vähemalt üks õnnestumine, sai kenasti täidetud

Saaremaal toimunud U18 tüdrukute tsooniturniiri alustasime hästi kodusaalis mänginud Saarema SK võistkonna vastu, kui läksime geimidega 2:0 juhtima. Võitluslikus kolmandas geimis pidime kahjuks napi, kahepunktilise vahega alla vanduma ja kaotus tuli vastu võtta ka neljandas geimis. Viienda geimi suutsime alles siis enda kasuks pöörata, kui selg juba vastu seina oli, kuid võit siiski tuli, numbritega 16:14 ja 3:2.
Enne teist mängu olid olemas kõik võimalused edasi pääseda, kuid kahjuks neid kasutada me ei suutnud.
Olime nii vaimselt kui füüsiliselt jätnud palju eelmisesse viiegeimilisse mängu ja kaotasime teise mängu Jõhvi võistkonnale 0:3. Edasi läheme võitlema III  finaalgrupi parimate kohtade eest.
Kindlasti on turniirist ka positiivseid momente kaasa võtta- suutsime raskest seisust võita, oli häid serviseeriaid ja pingilt tulnud vahetusmängijad sekkusid innustunult mängu.
Loodan väga, et finaalturniiril suudame mängida võistkondlikumalt kui siiani.

Kapten Helen Mägi: ” Salva Tartu II B-klassi tüdrukute tänane võistlus möödus üsna pingeliselt. Suutsime napilt võita Saaremaa võistkonda. Jäime aga kahjuks alla Jõhvile, kuna väsimus sai meist võitu. Kokkuvõttes saime veidi pettumust valmistava 4.koha, kuna oleks võinud võidu nimel rohkem pingutada. ”

Salva Tartu II mängis koosseisus: Helen Mägi, Karin Ummik, Ethel Uibo, Getter-Marion Kiljak, Grete Isabel Huik, Evelyn Nicole Milani, Helerin Hansman, Stella-Maria Samm, Laura Laas ja Marily Simenson-Plakso.

Eelavaade

Jaanika Jakobson: U-18 vanuseklassi Eesti meistrivõistluste tsooniturniiril Kuressaares tahame mängida ilusat mängu. Kuigi vastaste kohta me väga palju infot ei oma ja Salva Tartu II võistkonna puhul on tegemist pisut noorema võistkonnaga, siis sellegi-poolest püüame näidata hambaid ka tugevama grupi võistkondadele ja parima õnnestumise korral tagasi tulla mõne mängu võiduga.