Salva Tartu noored võrkpallurid asuvad tsooniturniiridel võistlustulle

3. märts 2016

Salva Tartu tüdrukud

Jaanika Jakobson: U-18 vanuseklassi Eesti meistrivõistluste tsooniturniiril Kuressaares tahame mängida ilusat mängu. Kuigi vastaste kohta me väga palju infot ei oma ja Salva Tartu II võistkonna puhul on tegemist pisut noorema võistkonnaga, siis sellegi-poolest püüame näidata hambaid ka tugevama grupi võistkondadele ja parima õnnestumise korral tagasi tulla mõne mängu võiduga.

Võistkond mängib koosseisus: Helen Mägi, Karin Ummik, Getter-Marion Kiljak, Ethel Uibo, Grete Isabel Huik, Evelyn Nicole Milani, Helerin Hansman, Stella-Maria Samm, Laura Laas ja Marily Simenson-Plakso.
Juhendaja Jaanika Jakobson

Salva Tartu poisid

Salva Tartu U-18 poisid osalevad tsooniturniiril Kiilis. Neljast vastasest ühega on juba mängitud ( rakvere VK-d võideti 3:0). Nüüd tuleks alistada kahest vastasest vähemalt üks, et pääseda tugevamasse seltskonda ja kohtadele 1-6. Kuid ei turniiri korraldaja SK Tats kui ka Orava/Räpina SK ei taha niisama meile midagi kinkida.

Tartlased peavad läbi elama ka ilma kapten Karl Aavikuta, kes vigastas põlvesidemeid ja on veel kuu palliplatsilt eemal Juhendaja Argo Meresaar.

Pöidlad pihku!