Salva Tartu U-20 neiud tulid Eesti meistriks!

21. märts 2016

Võrus toimunud kuue võistkonna finaalturniiril saavutasid Salva Tartu neidu esikoha! Kõik viis kohtumist võideti, aga iga võidu nimel tuli kõvasti vaeva näha ning kohati suudeti uskumatuid kaotusseise võiduks mängida.

Kolmel päeval neidusid juhendanud Hendrik Rikand tõi ilmeka näite mängust Selver Tallinnaga:“ Olime geimidega 0:2 taga ja kolmandaski 14:23, kuid neiud ei kaotanud usku ja võitlesid lõpuni. Tulemuseks uskumatuna näiv 28:26 geimivõit. Järgmise võitsid tartlased juba kindlalt ning viies geim leidis lahenduse sisul 20:18“

Eesti meistrid mängisid koosseisus: Anna Ulst ( kapten), Liisa Soomets, Ingrid Kiisk, Eleri Leht, Kertu Kollo, Laura Tobreluts, Mai-Liis Logina, Annabel Pruer, Janely Simenson-Plakso ja Annett pendarov, kes valiti ühtlasi turniiri parimate mängijate sekka.

Võistkonda juhendas Hendrik Rikand. Hooaja vältel on neidusid treeninud Margit Keerutaja, Liina ja Kristjan Kais ning naiskonna treeningutel Alar Kaljuvee.

image(1)

Salva Tartu U-20 neidude II võistkond saavutas teises finaalgruppis 4 koha ja oli kokkuvõttes kümnes.

Salva Tartu U-20 poeglaste soorituses kohtadele 7-11 ebaõnnestusid ja leppida tuli 11. Kohaga. Poiste treeneri Argo Meresaare sõnul mängiti selgelt alla oma võimete ning  järgmisel hooajal üritatakse endast maksimum välja pigistada.