Salva/Kaarsilla Tartu II võistkond näitas Eesti karikavõistluste II tugevusgrupis võitluslikku mängu

12. okt. 2016

Salva/Kaarsilla Tartu II võistkonna tütarlapsed osalesid Eesti karikavõistlustel II finaalgrupis. Vastamisi mindi 8.-9.oktoobril Tallinnas toimunud võistlusel Pärnu SK, Saaremaa SK, Palusalu SK ja VK “Täht” naiskondadega.

Turniiri esimeses mängus alistati tulemusega 3:1 Pärnu SK võistkond, päeva teises pooles aset leidnud mängus andis tunda väsimus ning vastu tuli võtta kindel 0:3 kaotus Saaremaa SK naiskonnalt.
Teise päeva esimeses mängus kohtusime kodusaalis mänginud ning seni vaid võite tunnistanud Palusalu SK võistkonnaga. Mäng oli võitluslik ja geimid tasavägised, kuid lõpuks võttis vastane oma ja mänguvõit kuulus neile tulemusega 3:1.

Ka viimases mängus VK “Täht” vastu tuli tunnistada vastase paremust numbritega 0:3. Kuna Pärnu SK suutis võita Saaremaa SK, siis parema geimide suhtega asetusid nad Tartu tüdrukutest ettepoole ning meil tuli seekord leppida 5.kohaga. Turniiril said mänguaega kõik tütarlapsed ning kindlasti on võistkonnal potentsiaali mängida edukamalt järgnevatel turniiridel.

Võistkond mängis koosseisus: Anna-Marie Nurja, Lisett Pärna, Eleri Leht, Kirke Paris, Pauliine Viibeke Tamm, Helen Mägi, Siiri Mari Sikk, Krislin Elis Varul, Ethel UiboEvelyn Nicole Milani, Helerin Hansman ja Laura Laas.