Salva/Kaarsilla Tartu poiste võistkond osaleb ka sel aastal Tartumaa sügismängudel

7. okt. 2016

Noormeeste vastasteks on  Ahjusepad, Luunja vald, Akademos/ Kambja, Tartu vald Ülenurme vald ja Sahkar/ Nõo võistkonnad.

Teisipäeval, 04. oktoobril, toimunud mängus võõrustasime A le Coq’i spordimajas Akademos/Kambja võistkonda. Tegemist oli üsnagi võrdsete “vanade tegijate” ning “noorte kukkedega”. Nagu noormeestele viimasel ajal kombeks, triivis ka see mäng viiendasse geimi. Meie võistkonnal õnnestus hiilgavalt planeeriv serv ja mõneminutilise mängu järel juhtisime otsustavat geimi koguni 14:2!!! Paistis, et mäng on tehtud. Aga oh seda üllatust, kui vastaste edukalt löödud hüppelt servide järel oli korraga seis 14:10! Õnneks suutsid sellel seisul vastased ise organiseerida võrgu vea ja 15:10 võit viiendas geimis oli poiste jaoks tõeliseks kergenduseks.

Nagu näitas ka esimese mängu viies geim, on kogu see turniir noortele meestele heaks karastuseks. Olgugi, et harrastajate vastu, mängitakse siiski meestega ja meeste mängu. Nii oli ka esimene mäng heaks õppetunniks selle kohta, et mäng kestab lõpuvileni ja enne seda ei tohi jalga sirgeks lasta!

Turniirilt endalt ootame pingelisi vastasseise ja loomulikukult ka võite, mis karastaks mehepoegi ning looks hea fooni noorte võistlustel edukaks esinemiseks.