Salva/Kaarsilla Tartu U-16 tütarlapsed võitlesid vapralt Keilas toimunud EVF karikavõistluste tsooniturniiril

30. jaan. 2017

Salva/Kaarsilla Tartu U-16 tütarlaste võistkond mängis 28. jaanuaril Keilas toimunud EVF karikavõistluste tsooniturniiril.

Päeva jooksul pidasime maha kolm kohtumist: Kohila VK-ga, SK Tatsiga ja Keila VK-ga. Turniirilt pääses esimesse finaalgruppi kaks paremat ning järgnevad kaks peavad leppima teise finaalgrupiga.

Esimeses mängus Kohila vastu ei saanud me algul oma mängu käima ning kaotasime selle üsna kindlalt. Teises geimis olukord paranes ja tasuks geimivõit. Kolmandas geimis jäime tagaajaja rolli, kuid suutsime järele tulla ning jõuda 13:13 viigiseisuni. Kahjuks lõpus tehtud oma vead kinkisid geimi- ja mänguvõidu napilt vastastele tulemusega 15:13 ja 2:1.

Teises mängus SK Tatsiga alustasime kindlamalt ja suutsime esimese geimi võita. Teises geimis said vastased oma servikahurid tööle, mille vastu olime tõsistes raskustes ning geimivõit läks vastastele. Kolmandas geimis jagus võrdset mängu pooleks geimiks, siis olime taaskord hädas
oma vigadega ning servi vastuvõtuga. Kaotus tulemusega 1:2 oli tõsiasi ja paraku oli ka otsutsatud, et seekord peame leppima mängudega teises finaalgrupis.

Kolmandas mängus Keila VK-ga saime mängida pingevabalt, kõik tüdrukud said mänguaega, kasutasid seda edukalt ning tasuks 2:0 võit. Seega saime endale koduse turniiri korraldusõiguse, mis toimub 18.-19.veebruaril Tartus, Turu SH-s.

Tsooniturniiri kokkuvõtteks võib öelda, et mängupilt oli kindlasti kordades parem kui eelmise tiitlivõistlluse finaalturniiril talve hakul. Arengut on näha nii võistkondlikult kui ka mitmetel tüdrukutel individuaalselt. Kodune finaalturniir annab võimaluse tihedateks mängupäevadeks võrdsete võistkondadega.

Salva/Kaarsilla Tartu mängis koosseisus: Stella-Maria Samm, Nanette Christine Andersson, Triinu-Mai Allingu, Laura Laas, Laura Kaseorg, Lisette Pihor, Marily Simenson-Plakso, Greteli Vähi, Liisa-Lotta Jürgenson, Sirli Anier, Laura Kinter ja treener Jaanika Jakobson