Salva/Kaarsilla Tartu U16 poisid osalesid turniiril Pärnus

27. okt. 2016

26. oktoobril toimunud JÕUD spordiseltsi korraldatud võrkpalliturniirist Pärnus võttis osa ka SALVA/Kaarsilla Tartu U-16 vanuseklassi poiste võistkond. Poiste võistkondi oli kohale tulnud 12, kes jagati nelja alagruppi, igas kolm võistkonda ja kust veerandfinaali pääsesid edasi kaks parimat.

Alagrupi avamängus kohtusime SK Tats II võistkonnaga. Tasemelt veidi nõrgem, oli see heaks sissejuhatuseks kogu turniirile, kuna saime harjuda võistlusmomendiga, saaliga ja meelde tuletada liikumised. 2:0 võit oli kindel. Teiseks alagrupivastaseks oli Selver I võistkond. Tegemist oli turniiri selgelt parima võistkonnaga, kes ei kaotanud kogu võistluse kestel geimigi ja nii tuli ka meil vastu võtta 0:2 kaotus.
Kaheksandikfinaalis saime vastaseks Tats I võistkonna. Poisid näitasid südikat mängu ja tasuks 2:0 võit.
Pääsu eest finaali läksime vastamisi vanade tuttavatega Võrust. Kahjuks tuli vastu võtta 1:2 kaotus.

Pronksimängus saime vastaseks Egon Edo juhitava Pärnu võistkonna. Medal jäi seekord saamata, kuna vastu tuli võtta 0:2 kaotus.

Kokkuvõtteks

Turniir täitis igati oma eesmärgi, kuna andis hea ülevaate paari nädala pärast toimuvate tsoonimängude eel. Selver Tallinn oli hetkel tõepoolest teistest üle, näidates jõulisemat ja küpsemat mängu. Võistkondadele, kellele me sellel turniiril kaotasime (Võru ja Pärnu), oleme eelmise aastaga võrreldes kindlasti lähemale jõudnud. Heal päeval ja selget pead säilitades on need võistkonnad täiesti võidetavad. Võru vastu avaneb see võimalus juba paari nädala pärast, kui tsooniturniiri alagrupiturniiril taas kohtume.

Pärnus käisid kaasas: Andreas Junkin, Romet Rohtla, Kaspar Vider, Meris Pärna, Sander Pärna, Steven Beier, Hendrik Leis, Hendrik Kõrge ja Alex Tobreluts.