Salva/Kaarsilla Tartu U16 tüdrukud võitlesid end EKV finaalturniirile

15. nov. 2016

Salva/Kaarsilla Tartu U-16 tüdrukud pidasid tsooniturniiril kokku 6 kohtumist, 3 neist laupäeval ning 3 pühapäeval. Teada oli, et tase on ühtlane ja kergeid mänge ees ootamas oluliselt pole.

Esimese päeva suutsid tüdrukud väga edukalt läbida. Tulemusega tulemusega 2:0 alistati nii Tallinna SS Kalev kui ka Paide VK.

Samuti õnnestus meie jaoks turniiri üheks olulisemas mängus võita Kohila VK võistkonda, tulemusega 2:0. Mängu esimeses geimis olime kindlamad ja hoidsime vastased ohutus kauguses ning geimivõit kuulus meile 25:18. Teises geimis ei saanud tüdrukud kuidagi mängu käima ning jäime kaotusseisu 1:10 ja 13:20. Viimasel hetkel suutsime oma mängumootori siiski tööle saada-tüdrukud võitlesid iga palli eest ning tulemuseks väga vajalik geimivõit 27:25 ning kogu mäng meie 2:0!

Teist päeva alustasime mänguga tugeva Viljandi SK võistkonna vastu. Hoolimata varajasest äratusest oli mängu esimeses geimis meil väga raske käima saada ja kaotasime selle 14:25. Teises geimis olukord väga ei paranenud, kuid saime oma servi siiski tööle ning vastane oli selle vastuvõtul suurtes raskustes ning geimivõit
meie tulemusega 25:17. Kolmandat geimi alustasime võrdselt, kuid suur hulk oma vigu andis vastastele võimaluse ning seda nad ka kasutasid ning tasuks ka geimi-
ja mänguvõit viljandlastele tulemusega 2:1.

Hommikune kaotus pani meid võitluses esimese finaalgrupi koha pärast raskemasse seisu, kuid suutsime järgmises mängus enesekindlalt võita Selver Tallinn SK 2:0 ning kuna Viljandil oli nii nende, Selver Tallinn Audentese kui ka Kohila vastu kaotus ette näidata, oli juba enne viimast mängu selge, et oleme pääsenud esimesse finaalgruppi. Võrdsete punktide/võitude arvuga jäi tsooniturniiril kolmandaks Kohila VK. Viimases mängus kohtusime Selver Tallinn Audentes I võistkonnaga, kus suutsime kõik mängud eelnevalt võitnud võistkonna vastu võrdset mängu näidata vaid esimeses geimis ning kokkuvõttes tuli vastu võtta 0:2 kaotus.

salvakaarsilla-tartu-u16

Kokkuvõttes läbisime pika turniiri siiski igati edukalt ja saame hooaega alustada esimese kaheksa võistkonna hulgas võitluse eest parimatele kohtadele. Mänguaega said kõik tüdrukud ning igaüks neist andis väga olulise panuse turniiri edukasse tulemusse.

Võistkond mängis koosseisus: Stella-Maria Samm, Nanette Christine Andersson, Triinu-Mai Allingu, Laura Laas, Laura Kaseorg, Lisette Pihor, Marily Simenson-Plakso, Greteli Vähi, Liisa-Lotta Jürgenson, Sirli Anier ja Laura Kinter.