Salva/Kaarsilla Tartu U18 noormehed on EKV finaalis!

17. okt. 2016

U18 poisid mängisid Eesti karikavõistluste tsoonimänge Rakveres. Vastasteks sedapuhku Hiiumaa, Tats II, Võru ja Rakvere eakaaslased.

Nagu treener Argo juba enne sõitu välja ütles, sai ainsaks eesmärgiks olla alagrupist edasipääs ja kvalifitseerumine esimesse finaali. Poisid said sellega üsna kindlalt hakkama.
Esimesel päeval kohtuti Hiiumaa ja Tats II võistkondadega, kus võistkonnas ka palju U16 klassi mängijaid. Üleolek oli selge ning nii said ka meie poolel mänguaega Andreas Junkin ja Romet Rohtla, kes tegelikult U16 vanuseklassis.
Tõsisemad mängud leidsid aset teisel päeval. Mängud Võru ja Rakverega olid üsna ühesuguse stsenaariumiga. Esimeses geimis pusisid vastased kõvasti vastu, kuid mida mäng edasi, seda enam kasvas meie poiste enesekindlus. Agressiivse serviga hoiti vastaste vastuvõtt võrgust eemal ning nii oli meie keskblokeerijatel eesotsas Markkus Koddala ja Alex Saaremaaga hõlbus ka  blokke noppida. Lõpuvile kõlades ilutsesid tablool mõlema mängu lõppedes 3:0 võidunumbrid.

Võistkond mängis turniiril koosseisus: Andreas Junkin, Randy Suurmann, Alex Saaremaa, Andre Arak, Devin Põlluste, Markkus Koddala, Edvard Notberg, Hergo Hansman jaRomet Rohtla.

Saabudes tagasi Tartusse otsustas võistkond minna kaasa elama ka tüdrukute sama vanuseklassi mängule, kes hääleka kaasaelamise tulemusena Pärnu neiud alistasid ning samuti edasi pääsesid!