TÄNA! Bigbank Tartu vs Pärnu VK!

23. okt. 2019

Bigbank Tartu võõrustab täna kell 19:00 Tartu Ülikooli spordihoones Pärnu VK-i. Tegemist on Aadu Lukase karikavõistluste (Eesti KV) veerandfinaalseeria avakohtumisega. Seeria mängitakse kodus-võõrsil stiilis ja edasipääsejaks osutub kaks võitu saanud võistkond või juhul kui mõlemal võistkonnal on üks võit ja üks kaotus, siis mängu eest antavate suurema punktide arvuga võistkond. Mängu eest antavate punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim.

Igal juhul on Bigbankil üht-teist tõestada, sest just pärnakad kukutasid Bigbank Tartu eelmise hooajakarikavõistluste poolfinaalis. Sel hooajal mängitakse finaal 29. detsembril Saku Suurhallis ning tartlased tahavad sinna kindlasti pääseda.

Bigbanki peatreener Andrei Ojametsa sõnul ei tasu pärnakate peatreener Keele sõnu üleliia tõsiselt võtta, et nende komplekteeritus on kehva ja seis kesine, sest viimastes kohtumistes on näidatud väga head minekut ning Avo oskab mängijatest viimasegi välja pigistada.

Kindlasti on oodata põnevat kohtumist, mida tasub saali vaatamata tulla. Ole kohal ning ela kaasa!