TÄNA: TÜ/Bigbankil oluline karikamäng

12. okt. 2021

Täna kell 19:00 kohtub TÜ/Bigbank Eesti karikavõistluste eelringi kordusmängus TLÜ/Kikasega, keda avamängus võõrsil 3:2 võideti. Vahepeal on võistkonnad pidanud ka omavahelise Balti liiga mängu, mis kuulus 3:1 samuti meile.

Mõlemat võistkonda võib pidada sel hooajal üheks favoriidiks ükskõik millisele tiitlile, kuid paratamatult üks neist täna kaotajana platsilt lahkuma peab. TLÜ/Kikas on kahe hooaja vahel täienenud Audentese lõpetanud noortega, lisaks on taasliitunud Raili Hunt (Kont-Kontson). 

TÜ/Bigbanki peatreener Hendrik Rikand usub, et võidab agressiivsem võistkond, kes suudab enda mängutempo paremini peale suruda ning omad plussid ära kasutada. Loomulikult usun ja loodan, et selleks oleme meie, kuid seda ainult juhul kui suudame täna 100% keskenduda. Usun, et motiveerida pole vaja tänaseks kedagi, kõik tahavad karikavõistlustel teekonda jätkata.

Kell 19:00 Tartu Ülikooli spordihoones algavat kohtumist pääseb jälgima tasuta! Kes saali ei jõua, siis loodetavasti on ülekanne sport.television.ee lehel (selgub päeva jooksul), selle puudumisel näeb pilti meie facebooki lehelt!