Tartu Ülikool/Eeden tuli Eesti karikavõitjaks!

30. dets. 2017

Tartu Ülikooli spordihoones selgus reedel Eesti naiste karikavõitja, kui finaalis olid vastamisi Tallinna Ülikooli ja Tartu Ülikool/Eedeni naiskonnad. Täismaja publiku ees krooniti 20-aastase vaheaja järel Eesti karikavõitjaks Andrei Ojametsa juhendatav Tartu, kes võitis 3:2 (25:19, 17:25, 25:20, 19:25, 15:11). Tartu viimane karikavõit pärines aastast 1997, kui finaalis alistas Tartu VK/Prosport Pärnu VK, keda muuseas juhendas just Ojamets.

Naiste finaali pildid: TÜ/Eeden vs TLÜ

Ka meeste finaalis tuli võitja selgitamiseks välja mängida kõik viis geimi. Sedakorda tegutsesid kindlamini külalised ning Bigbank Tartul tuli tunnistada Saaremaa VK paremust 2:3.

Meeste finaali pildid: BIGBANK Tartu vs Saaremaa VK

Eelvaade finaalidele:

29. detsembril on Tartus tõeline võrkpallipidu, sest eesti karikavõistluste finaalis mängivad nii Bigbank Tartu meeskond, kes alistas teistkordselt TTÜ kui ka TÜ/Eedeni naiskond. Sellist harvanähtavat duublit, et Linna mõlemad esindused finaalis pole võrkpallimaastikul pikalt nähtud.

Meeskonna vastaseks finaalis on sellehooaja komeet ja credit24 meistriliiga liider Saaremaa VK, naiskonnal Balti liigas kõrgel kohal olev Tallinna Ülikool. Kuid kahtlemata on mõlema kohtumise puhul tegemist põnevusduelliga ning sellelt eemale jääda ei tohi ükski võrkpallifänn.

Naiste finaal algab Tartu Ülikooli spordihoones 29. detsembril kell 16.00 ja meeste finaal 19.00. Pane kuupäev kirja ja ole saalis!