Tartu võrkpallis algas tähtis nädal!

11. veebr. 2019

Tartu võrkpalli jaoks algas väga tähtis nädal, sest just sel nädalal saab selgeks, kas Bigank Tartu meeskond ja TÜ/Bigbank naiskond lunastavad endale õiguse korraldada vastavalt Credit24 ja Balti liiga Final Four turniirid.

Vaatamata eelmise nädala 1:3 Saaremaalt saadud kaotusele, peaks olukord olema lihtsam meeskonnal, kellel tuleb selleks olla ise võidukas ja alistada viimases alles jäänud kohtumises laupäeval TalTechi meeskond. Asjaolusid raskendav on fakt, et mäng on võõrsil ja vastane on olnud põhiturniiri teise ringi päris heas hoos. Ometigi peaks jõudude vahekord soosima igal juhul Bigbanki. Võidu korral on seesama TalTech ka Bigbanki veerandfinaalvastane.

TÜ/Bigbanki naiskonnal seisab ees vähe keerukam ülesanne: ise tuleb võita kahes kodusmängus Jonava ja miLATss ning samal ajal hoida veel pöidlaid, et RVS kaotaks punkte oma kahes järele jäänd kohtumises leedukate Kaunase ja Alytausega. TÜ/Bigbanki jaoks olulised kodumängud algavad laupäeval kell 14:00  TÜ SH rohelises saalis ja pühapäeval kell 14.00 TÜ SH peaväljakul.

Pöidlad pihku ja hoia Tartu võrkpallile pöialt!