Toimus Duo karikavõistluste I etapp rannavolles

28. juuni 2019

 

Esimeseks Duo karikavõistluste etapiks sai juhtumisi valitud soojadele ilmadele vahelduseks olnud jahe ja vihmane päev. Tänu sellele oli kohaletulnud noortel võimalus ennast korralikult erinevates oludes proovile panna.

U-14 turniirile registreerus seekord vaid üks paar- Ellen Hiiemari Möls/Anete Pihlak Katoliku spordiklubist, kes korraldajate otsusel ja tublide tüdrukute nõusolekul liideti vanemate tüdrukute turniiriga. Märkimist väärib asjaolu, et tegemist oli 2007 ja 2008 sünniaasta tüdrukutega ehk siis üks neist kuulub veel sünniaasta järgi U-12 vanuseklassi.

U-14 vanuseklassi tublid osalejad

U-18 turniirile registreerus kokku 10 paari, kelle näol oli enamjaolt tegu U-16 vanuseklassi mängijatega.

Tüdrukud jagati kolme alagruppi (2 neljast ja 1 kolmene alagrupp) ning kõik kohad mängiti välja.Poolfinaalidesse pääsesid alagruppide võitjad ning parim teine koht, kelleks seekord osutusid A-alagrupi võitjapaar Emma Vahelaan/Lisette Marie Tilk, B-alagrupi võitjad Lisette Pihor/Liisa-Lotta Jürgenson, C-alagrupi edukaimad Karlotta Kattai/Carmel Vares ning parim teine koht Anete Aurelie Aas/Melani Muro. Loosi tahtel läksid vastamisi juba eelnevalt alagrupis kohtunud Vahelaan/Tilk ja Aas/Muro ning ka seekord väjusid vastasseisust tulemusega 2:0 võitjatena Vahelaan/Tilk. Teises poolfinaalis kohtusid Kattai/Vares ning ainsa U-18 vanuse paarina osalenud Pihor/Jürgenson. Vanemad noorematele seekord võimalust ei andnud ja võtsid kindla 2:0 võidu. Sama rada jätkasid nad ka finaalmängus paari Vahelaan/Tilk vastu ning esimene turniirivõit kuulus Lisette Pihorile ja Liisa-Lotta Jürgensonile. Pronksimängus suutsid pisut kindlamat mängu näidata Kattai/Vares ning seega kolmas koht mängutulemusega 2:0 neile.

 

U-14 I etapi paremusjärjestus:

 1. Ellen Hiiemari Möls/Anete Pihlak

U-18 I etapi paremusjärjestus:

 1. Lisette Pihor/Liisa-Lotta Jürgenson
 2. Lisette Marie Tilk/Emma Vahelaan
 3. Karlotta Kattai/Carmel Vares
 4. Anete Aurelie Aas/Melani Muro
 5. Marta Tali/Ronja Lydia Vehmanen
 6. Mia Marta Miller/Mia Laos
 7. Lill Kandimaa/Kadriann Vengerfeldt
 8. Lisethe Kruus/Marit Anette Huik
 9. Esme Püss/Heidi Tõnisson
 10. Marie Reti Luha/Karola Steinberg
 11. Ellen Hiiemari Möls/Anete Pihlak

Järgmine U-18 etapp juba nädala pärast 4. juulil. 

Ootame kõiki osalema!

Registreerumine meili teel (jaanika@skduo.ee) järgmise nädala kolmapäeva 20.00-ks.