Toimus U-12 tüdrukute lõuna regiooni 2.etapp

21. veebr. 2020

17. veebruaril toimus Tartu Ülikooli spordihoones U-12 vanuseklassi tütarlastele Eesti meistrivõistluste  lõuna regiooni 2.etapp. Kohale oli tulnud 11 võistkonda, kes olid jagatud kahte tugevusgruppi.

SK Duo osales kolme võistkonnaga- esimeses tugevusgrupis saavutati teine ning neljas koht ja teises tugevusgrupis osalenud Olerex/Veski Mati Tartu III võistkond sai oma esimese võidu ning lõpetas turniiri 5.kohaga. Kuigi seekord tuli tunnistada Katoliku SK I võistkonna paremust, on esimene võistkond jätkuvalt finaalturniiri kursil, kuhu pääseb iga regiooni kaks paremat.

Olerex/Veski Mati Tartu I: Jennifer Kikerpill, Mirjam Mäe, Mari Iher, Rebeca Abel ja Susanna Elisabeth Rikand

Olerex/Veski Mati Tartu II: Pille-Riin Kaseorg, Helena Umbleja, Mia Türk, Kirke Laas, Karolin Mäe, Sere-Li Ootsing ja Merilin Madisson

Olerex/Veski Mati Tartu II

Olerex/Veski Mati Tartu III: Noora Tasuja, Telle Teesalu, Kerli Justus, Emili Ilves, Mia Hirs ja Maret Pihlap

Olerex/Veski Mati Tartu III (Treener Mari-Liis Tasa)