TÜ/Bigbank alistas raskes mängus Audentese!

30. okt. 2019

TÜ/Bigbanki ja Audentes/Noortekoondise vaheline mäng kujunes äärmiselt põnevaks lahinguks. Hea emotsiooniga mängule tulnud külalised alustasid kohtumist küll kehvemalt, kuid kosusid ruttu ning võtsid esimene geim vaatamta 8:15 kaotusseisule, 26:24 võidu. Selline tõusude ja mõõnade vaheldumine oligi üks kohtumise märksõnasid. Ei suutnud üks ega teine oma kindlaid eduseise ära vormistada.

Lõpuks viiendas geimis suutis TÜ/Bigbank end 5:8 kaotusseisust end kokku võtta ja paremini realiseerida ja saavutada väga raske 3:2 võidu ning 2 lisapunkti Balti liiga tabelisse.

Kohtumise järgselt sõnas peatreener Kristjan Kais, et võistkond tervikuna ei leidnud enda mängu ning Noortekoondis on jõudnud sellise tasemega võistkonnaks, kellega ongi kõik vastasseisud rasked ja tasavägised. Kais usub, et RVS-i vastu pühapäeval oleme tunduvalt teravamad ja suudame näidata ilusamat mängupilti.

Järgmine kohtumine pühapäeval 3. novembril kell 12.00 vs RVS Tartu Ülikooli spordihoones.