TÜ/Bigbank alistas TBD-Biodiscovery!

14. okt. 2021

Eile sai Tartu Ülikooli spordihoones näha mängu, kus Eesti meistriliigas läksid vastamisi kaks Tartu naiskonda. Eeldatava favoriidina alustas mängu TÜ/Bigbank ning vastu proovis hakata debütant TBD-Biodiscovery. Kohtumise algus oligi küllaltki ühte auku, kuid nii kui TÜ/Bigbank lasi ohje lõdvemaks, hakkas noore koosseisuga TBD-Biodiscovery julgelt vastu ning võttis geimigi. Rohkemaks seekord jaksu polnud ja lõpptulemuseks oli kogenuma 3:1 võit.

TÜ/Bigbanki peatreener Rikandi sõnul oli eesmärgiks anda puhkust neile, kel sel nädalal koormus suur ja teistpidi mänguaega neile, kel see võimalus alanud hooajal seni väiksem olnud. Samuti on väga hea meel, et küsimused kas ja miks teist naiskonda Tartu vaja on, said kiirelt vastused, sest enamjaolt U-20 mängijatest või just noortevanusest lahkunud mängijatest koosnev TBD näitas, et need mängijad vajavadki praktikat, et samm-sammult naisteklassis läbi murda. Mõni mängija tegi selle eilse nelja geimiga juba märgatava sammu küpsuse poole.

Kui TÜ/Bigbank suundub nüüd nädalavahetusel veel kahele mängule Leetu, siis TBD-Biodiscovery järgmine kohtumine leiab aset 22. oktoobril, kell 19.00, mil kodusaalis võõrustatakse TLÜ/Kikas naiskonda.