TÜ/Bigbank alustab finaalseeriat!

12. apr. 2019

TÜ/Bigbank võõrustab pühapäeval kell 16.00 TalTech/Tradehouse-i naiskonda, kellega mängiti finaalis ka eelmises hooajal. Lisaks on peetud viimased suuremad lahingud nii karikafinaalis kui Balti liiga poolfinaalis.
Bigbanki peatreener Kristjan Kais sõnas, et need kaks naiskonda teevad  kõige professionaalsemalt trenni, seega on nende vaheline tiitlijagamine igati loogiline samm. Kui Saaremaa tundus hooaja hakul olevat suur jõud, koondades enda rivistusse mitmeid häid mängijaid, siis aeg on teinud oma korrektiivid jõudude vahekorras.

Üldiselt võib TÜ/Bigbanki pidada seerias favoriidiks, sest kõik omavahelised kohtumised on siiani võidetud, kuid finaaliseerias on kõik võimalik ning kindlasti saab kolme võiduni peetav seeria atraktiivseks publikule ning pingeliseks naiskondadele. 

Bigbanki abitreener ja manager Hendrik Rikandi sõnul tasub kindlasti leida tee saali, sest platsil näeb mitmeid tulevasi koondislasi ning teed, mis punktini viivad on vähemalt sama kiired ja põnevad kui Ott Tänakust valminud filmis.

TÜ/Bigbanki kodumängudel on sissepääs TASUTA! Tule saali ja ela kaasa!

Seeria ajakava:
14.04 kell 16.00 TÜ SH
17.04 kell 18.30 TalTechi SH
24.04 kell 19.00 TÜ SH
27.04 kell 16.00 TalTechi SH*
28.04 kell 14.00 TÜ SH*
*vajadusel mängud