TÜ/Bigbank astus sammu Eesti KV poolfinaali suunas!

12. nov. 2018

TÜ/Bigbank alistas eile kodusaalis 3:0 Saaremaa ja astus sellega ühe sammu karikavõisltuste poolfinaali suunas. Igat geimi alustasid pisut paremini külalised, kuid geimi teised pooled kuulusid kindlalt meile. Mitmes geimis sai otsustavaks just Jade Šadeiko serviseeria ja kaaslaste hea mäng blokis-kaitses õigetel hetkedel.

Peatreener Kristjan Kais oli kohtumise järel silmanähtavalt rahul ning loodab, et see sooritus süstis enesekindlust edaspidisekski. Meiega liitunud sidemängija Julija Mõnnakmäe leidis ka ründajatega juba tunduvalt parema klapi kui esimeses kohtumises.Lisaks tuleb kiita Kertti Külma, kes tegi libero positsioonil soorituse, mis võiks kukalt kratsima panna ka naiste koondise peatreeneri Andrei Ojametsa.

Karikavõistluste veerandfinaalseeria kordusmäng peetakse 18. novembril Saaremaal, mis on ühtlasi ka selle nädala ainukeseks naiskonna mänguks.