TÜ/Bigbank avas võiduarve!

26. okt. 2020

TÜ/Bigbank kohtus hooaja teises Balti liiga mängus kodusaalis Audentes/Noortekoondisega. Külla sõitnud vastast peetakse alanud hooajal tõsiseks medalinõudlejaks ning nende peatreeneriks olev kogenud Andrei Ojamets teab ka Tartu naiskonda läbi ja lõhki. Seetõttu oli Audentes kohtumise eel kergeks favoriidiks.

Kohtumise esimeses geimis oligi Audentes pidevalt mõne punktiga ees, juhtides 12:8 ja 18:14, kuid seejärel suutsid TÜ/Bigbanki mängijad blokiga pidurdada külaliste liidri Eva-Liisa Kuivoneni rünnakuid ning sealt saadud usk ja enesekindlus saatsid neid terve kohtumise saatel. Teine ja kolmas geim kulgesidki juba tartlannade vedamisel ning tasuks mänguvõit 3:0 ja vajalikud punktid tabelisse.

TÜ/Bigbanki peatreener Hendrik Rikandi sõnul mängis olulist rolli, et meil oli väljakul mõnus segu noorematest ja vanematest mängijatest, kes üksteist seeläbi täiendavad. Igal juhul peab võidetud kolme punktiga rahule jääma, kuid tööd on veel palju.

Juba nädalalõpus ootab meid ees pikk sõit Leetu ja sealsed kohtumised Alytause ja Kaunase naiskondadega, kes kindlasti tahavad kodusaalis võidulisa noppida!