TÜ/Bigbank kaotas, kuid säilitas liidrikoha!

17. dets. 2018

TÜ/Bigbank mängis nädalavahetusel kaks kohtumist võõrsil. Laupäeval mindi vastamisi Jelgava naiskonnaga ja saavutati vaatamata teise geimi kaotusele kindel 3:1 võit. Ühes geimis ei suutnud võõrustajad rohkemat kui 8 punkti.

Pühapäeval mindi vastamisi Riia naiskonnaga, kes on peamine konkurent võitlemaks põhiturniiri võidu eest. Vastavalt ootustele kujuneski kohtumine TÜ/Bigbanki jaoks raskeks ning vastu tuli võtta 0:3 kaotus. Kuiv kaotus tähendab seda, et tabeliseis läks äärmiselt pingeliseks ning enam komistamisruumi pole.

Peatreener Kristjan Kais sõnas, et sellise omavigade arvuga ongi raske mängu võita, kuid kokkuvõttes ei ole mõtet seda kaotust üle dramatiseerida ning võib-olla on see kariakvõistluste finaali eel pigem äratav.

Karikafinaali mängime juba 22 detsembril kell 13.00 Kuressaare spordihoones TalTechi vastu.