TÜ/Bigbank kindlustas meistriliigas positsiooni!

28. nov. 2022

TÜ/Bigbank pidas möödunud nädalavahetusel kaks kohtumist, mis läksid Eesti meistrivõistluste arvestusse. Kui esimeses tuli võõrsil 1:3 alla vanduda Viljandi Metallile, siis teises alistati 3:0 võõrsil TLÜ/Viimsi. Sellega kindlustati enda kolmandat positsiooni tabelis, kus ette poole pürgimiseks tuleb hammustada punkte selle hooaja seniselt valitsejalt Taltech/Tradehouse-lt ja koha hoidmiseks alistatada endast allpool olevad võistkonnad.

Peatreener Rikandi sõnul on naiskonnal tihe mängugraafik ning osaliselt seetõttu päris raske. Mänge on igal tasemel ja väga tihedalt ning arusaadavalt on raske end koguaeg 100% kokku võtta. Lisaks on meid kimbutamas uskumatu vigastuste laine. Kel on vigastuse tõttu hooaeg läbi, kes pole loodetud kiirusel taastunud ja tagatipuks vigastasid eilses kohtumise end mõlemad sidemängijad ehk lõpetasime kohtumise nii, et sidemängijana tegutses nurgaründaja Laura Reiter.

Järgmised kohtumised peame juba tuleval nädalavahetusel, mil läheme võõrsil vastamisi Audentes/Noortekoondise ja TalTech/Tradehouse-ga vastavalt laupäeval kell 17:00 ja pühapäeval kell 14:00.