TÜ/Bigbank kohtub kaks korda Võruga!

8. jaan. 2021

TÜ/Bigbank peab algaval nädalavahetusel kaks Eesti meistrivõistluste kohtumist. Mõlemad peetakse Famila/Võru võrkpalliklubi vastu. Seega oodata on kaks järhestikust päeva põnevat lõuna-eesti duelli! Sel hooajal on Võrru naasnud mitu sealt pärit andekat pallurit, eesotsas Eliise Hollase ja Kaisa Bahmatseviga, kellest esimene balti liigas esindab koondise baasklubi TalTechi värve. Lisaks mängib Võrus noor ja talendikas Salme Adeele Hollas, kes hooaja esimese poole põhiliselt just Tartus trennis käinud.

Peatreener Hendrik Rikandi sõnul minnakse kohtumistele vastu päris omamoodi seisus, sest juba kolmas või neljas kord on tunne, et alustame hooaega uuesti ja justkui selline ärevuski on sees. Omamoodi kummaline see asjade kulg on olnud ning eks näis, kes ja kuidas sellises olukorras paremini hakkama saab. Õnneks oleme viimase nädala saanud üle pika aja saanud kuus-kuue vastu trenne teha ja kui mõned pisemad vigastuse probleemid välja jätta on enamvähem kõik rivis. 

Võistkondade esimene mäng peetakse laupäeval 9. jaanuaril kell 15.00 Võru Spordikeskuses, teistkordselt minnakse vastamisi 10. jaanuaril kell 13.00 Tartu Ülikooli spordihoones.

Publikut kahjuks saali ei lubata, kuid pühapäevast mängu näeb sport.television.ee vahendusel!