TÜ/Bigbank lõpetas Balti liiga 5. kohaga!

22. veebr. 2023

TÜ/Bigbank kaotus Balti liigas oma veerandfinaalseeria RVS/LU vastu mängudega 1:2 ning pidime põhiturniirilgi eespool lõpetanud vastase paremust tunnistama.

Peatreener Rikandi sõnul tehti seeria avamängus, mis 3:0 võideti, hooaja üks parimaid sooritusi. Võõrsil, vastase väga ebamugavas pisikeses ja pimedas saalis, nii hästi asjad ei õnnestunud ja jäime hätta. Omasime mõlemas kohtumises, eelkõige viimases, häid võimalusi kohtumise käik enda kasuks kallutada, kuid alati jäi millestki puudu.

Peatreener sõnas, et pisut iseloomustas viimane kohtumine kogu senist hooaega, sest hetkel, mil oleks olnud vaja veel mõni käik teha, polnud enam ühtegi alles. Nimelt olime viimasel mängul kõigest üheksa mängijaga, sest erinevate põhjustega jäid paljud eemale. See trend kummitas meid kahjuks terve hooaja. Erinevad haigused, vigastused, muud kohustused, ei mäletagi, et need oleks varasemad hooajad kunagi niipalju rolli mänginud sõnas Rikand lõpetuseks.

Nüüd ootavad naiskonda ees Eesti meistrivõistluste veerandfinaalid TLÜ/Viimsi vastu, kust tahetakse kindlasti poolfinaali edasi murda, kus eeldatavaks vastaseks suure tõenäosusega Viljandi Metall.