TÜ/Bigbank lõpetas põhiturniiri teise kohaga!

10. veebr. 2020

TÜ/Bigbank kohtus eile Balti liiga põhiturniiri viimases mängus Taltech/Tradehousega. Kuna mäng ei omanud tabeliseisu osas mignit kaalu ühele ega teisele poole, siis vahetasid treenerid omajagu ning platsil said käia pea kõik ülesantud mängijad.

Vaatamata sellele siis 2:0 ja 15:6 kaotusseisust kaotada ei olnud kindlasti plaan. Peatreener Kais sõnas, et meil on selja taha jäänud päris rasked treeningnädalad ning vormitipp on rihitud pigem veerandfinaali ja loodetavasti sealset positiivset tulemust silmas pidades. Igaljuhul vahendid ja käigud hea tulemise tegemiseks on olemas, nüüd tuleb need õigel hetkel treeneritel üles leida.

Balti liiga kahe võiduni peetavas veerandfinaalseerias on meie vastaseks VK MiLatss, kes lõpetas põhiturniiri seitsmenda kohaga. Esimene mäng peetakse 15. veebruaril kell 17.00 Lätis ja järgmised kohtumised 22 veebruaril kell 16:00 Tartus ja vajadusel kolmas mäng 23 veebruaril 13.00 samuti Tartus.

Juhul kui veerandfinaal kujuneb edukaks siis Final Four on 7-8 märtsil Jüri spordihoones.