TÜ/Bigbank naasis Lätist kolme võiduga!

22. nov. 2021

TÜ/Bigbanki naiskond mängis nädalalõpul kolmel järjestikusel päeval Läti naiskondadega. Reedel kohtuti mõne aastase vaheaja Balti liigasse naasnud RSU naiskonnaga ning kui välja jätta krobeline algus, siis võetid küllaltki kindel 3:0 võit.

Teisel päeval ootas ees kogenud mängijatest koosnev Jelgava, kel pikkust ja võimu rohkem kui mitmel teisel naiskonnal kokku. Kohtumine kulgeski närvilsielt ning tõusude-mõõnadega. Peatreener Rikand sõnas, et see, kuidas 1:2 kaotusseisus tüdrukud uue hingamise leidsid, on imetlusväärne ja väärib tunnustust. Kokkuvõttes ülivajalik 3:2 võit ja 2 punkti.

Kolmandal päeval tegime ilmselt seekordse väisreisi parima soorituse: mängisime enesekindlalt, agressiivselt ja üksteist toetavalt. Serv toimis ja blokk-kaitse oli tasemel. Rünnakul leidsime targemaid lahendusi kui eelnevad kaks päeva, vaatamata vastaste liikuvale kaitsele.

Peatreener Rikand sõnas, et nüüd, mil nägemata on veel üks lätlaste võistkond (Daugavpils), võib öelda, et liigas käib kõva võitlus nii play-off kohtade kui põhiturniiri võidu eest, sest tase on äärmiselt ühtlane.

Järgmise mängu peame juba 27. novembril kell 18:00 koduses Tartu Ülikooli spordihoones, mil võõrustame Daugavpilsi naiskonda!