TÜ/Bigbank naasis Leedust punktita

17. okt. 2022

TÜ/Bigbank pidas Leedus kaks kohtumist, kuid punktiarvet avada ei suutnud. Vastased Kaunase ja Jonava näol olid muidugi tugevad ja võimsad ning kodusaalis ilmselt veel eriti ohtlikud. Kui esimene mäng Kaunase vastu domineerisid võõrustajad igat geimid ja võtsid 3:0 võidu, siis teine päev Jonava vastu kulges mäng tunduvalt võrdsemalt kuigi mõned gemiseisud seda ei näita. Tulemuseks siiski 1:3 kaotus.

Peatreener Rikandi sõnul tuleb naiskonnale veel pisut aega anda, sest suvel on võistkond palju muutunud ja mitmed näod  uued ja lisaks veel harjumatutel positsioonidel. Kohtumistest on kaasa võtta mitmeid positiivseid momente ja lõike, kuid teatud hetkel jäime vastuvõtul surve alla, millega me veel hakkama ei saa.

Leedu naiskonnad on mõlemad vähemalt sama tugevad ja võimsad kui eelmisel hooajal, kuid isiklikult arvan, et isegi grammi võrra tugevamad. Samas hea õnnestumise korral annab nendega mängida küll.

Järgmised mängud peab TÜ/Bigbank kodusaalis, mil 22. ja 23. oktoobril vastavalt 19.00 ja 13.00 võõrustatakse Riia naiskondi.