TÜ/Bigbank on Eesti meistrivõistluste hõbe!

11. apr. 2023

TÜ/Bigbanki naiskond alistas Eesti meistrivõistluste poolfinaalis kolmel korral kange konkurendi Viljandi Metalli, kellest sel hooajal varasemalt kõigest ühel korral oldi jagu saadud. Kahtlemata võis seda pidada juba õnnestumiseks ning seejärel avanes võimalus mängida finaalseeriat TalTech/Tradehouse-i vastu, kes sel hooajal praktiliselt kaotusi tunnistanud ei olnudki.

Finaalseeria kujunes tõeliseks maiuspalaks, kus suutsime kahe magusa 3:2 võiduga kolme võiduni mängitavat seeriat 2:0 juhtima minna, kuid seejärel pidime kolmes järgmises tunnistama siiski vastase paremust. Viimane kohtumine kuulas kõige napimalt 3:2 ning 15:13 uuele Eesti meistrile TalTech/Tradehouse-le.

Hooaja kokkuvõtteks lausus peatreener Rikand, et hooaja esimene pool valmistas pettumust, kuid seal olid ka omad põhjused. Naiskonda räsisid erinevad vigastused ning raskused, kuid seda rõõmsam on meel mõeldes hooaja lõpule, kus suutsime taaskord pakkuda vägeva finaalseeria ning võidelda tiitli eest. Küll see tiitel ka ükskord tagasi Tartu tuleb!