TÜ/Bigbank on Eesti meistrivõistluste pronks!

12. apr. 2021

TÜ/Bigbank võitis laupäeval kodusaalis 3:1 Audentes/Noortekoondise ning tagas sellega 2:1 seeria võidu ning pronksmedalid!

See oli naiskonnale juba teiseks pronksiks sel hooajal, sest Balti liigas suudeti samuti võtta medal ja seda just pronksise läikega.

Peatreener Hendrik Rikandi sõnul saab pronksi üle kindlasti head meelt tunda, sest vahepealse keerulise seisu järel (kaotati 4 järjestikust mängu 2:3) oli see mõnusaks palsamiks. Kindlasti andis sellest olukorrast väljatulek paljudele usku juurde, et kõik on võimalik kui sa tegutsed ühise löögirusikana.

Kogu hooaja kokkuvõtteks leidis peatreener Rikand, et mõned hooaja hakul püstitatud eesmärgid said täidetud, kuid mitte kõik. Kindlasti jääb kripeldama karikafinaalist väljajäämine, kuid selle eel olime tõesti ka väga keerulises seisus, kus mitmed põhitegijad ei saanud treenida või jäid mängust eemale. Tõsiselt palju rõõmu valmistab fakt, et Ingris Suvi ja Katariina Vengerfeldt said koondise kutse ning Annabel Huik tegi kindlasti sammu edasi, näidates, et temaga saab vähemasti siin liigas arvestada kui korraliku mängijaga. Samas, tema lagi on veel palju kõrgemal, kui seninähtu. Igal juhul loodan, et hooajast on õppida nii mängijatel kui treeneritel ning tulevikus leitakse soov koos edasi minna!