TÜ/Bigbank sammus edasi!

13. okt. 2021

TÜ/Bigbank alistas eile kodusaalis 3:0 TLÜ/Kikase naiskonna ning astus sellega Eesti karikavõistlustel sammu edasi. Võit tagas koha alles veerandfinaalis, sest loos meid ülearu soosinud ei ole. Kui nüüd alistati selle hooaja üheks tugevaimaks koosluseks peetav TLÜ, siis järgmisena asub teel ees tiitlikaitsja TalTech/Tradehouse! Kohtumine on järelvaadatav siit

Peatreener Rikandi sõnul mängis naiskond väga võitluslikult ja võistkondlikult. Lihtsad olukorrad lahendasime enesekindlalt ja julgelt, just see võikski olla meie eduvõti. Lisaks näitasime keerulistes olukordades küpsemaid lahendusi kui varem.

TÜ/Bigbanki kalender on tihe, sest juba täna kohtutakse Tartu naiskondade omavahelsies duellis kell 19:30 TÜ Spordihoone kollases saalis TBD-Biodiscovery Tartu-ga ning nädalavahetusel sõidetakse Leetu. Peatreener Rikandi sõnul tuleb sellise graafiku korral kindlasti mänguaega jagada ning Leetu minneski on ilmselt ühed võtmemängijad Kristi Nõlvak ja Ingris Suvi seekord erinevatel põhjustel eemale jäämas.