TÜ/Bigbank viigistas finaalseeria!

1. apr. 2022

TÜ/Bigbank viigistas eile ulmelise 3:2 võiduga TLÜ/Kikase naiskonna ja viigistas finaalseeria 2:2-le! Nüüd on kõik otsustava viienda kohtumise teha, mis peetakse 5. aprillil kell 19:00 vastase kodusaalis.

Eilses kohtumises alustas naiskond hästi, kuid geimilõpp kuulus vastasele ja tuli võtta vastu napp kaotus. Teises geimis oli vastane sõiduvees ja tundus, et TLÜ/Kikase teed meistritiitlini ei takista enam miski! Kuid teisiti arvas TÜ/Bigbank, kes tegi paar õnnestunud vahetust ning suutis välja ronida nii 0:2  kui ka neljandas geimis ulmelisest 19:24 seisust! Selliseid muinasjutulisi tagasitulekuid ei näe spordimaailmas tihti, kuid just üks neist leidis aset eile Tartu Ülikooli spordihoones!

Peatreener Rikandi sõnul leidis naiskond eile 0:2 kaotusseisust selle millegi, mis finaalseerias meil siiani puudu oli. Kui sa keeldud alla andmast, siis võivadki sellised asjad juhtuda! Võrkpallijumal oli eile kindlasti meie poolt.

Vaadates otsustava kohtumise suunas, siis sõnas Rikand, et finaalseerias meil veel vastase saalis geimi võtta pole õnnestunud. Nüüd olekski aeg võtta kolm korraga! Just see on eesmärk mille nimel nüüd järgmised päevad teiste tegemiste kõrvalt valmistutakse nii puhkuse kui treeninugte abil.

Eesti meistrivõistluste otsustav finaalmäng 5. aprillil kell 19:00 Tallinna Ülikooli võimlas!