TÜ/Bigbank võitis TLÜ 3:0!

8. veebr. 2021

TÜ/Bigbank alistas eile kahe ülikooli võistkonna duellis Tallinna Ülikooli tulemusega 3:0. Tegemist oli sel hooajal nende võistkondade esimese ametliku kohtumisega ning mõnevõrra kindel võit võis tunduda üllatusena.

Naiskonna peatreener Hendrik Rikandi sõnul oodati võib-olla tõesti, et TLÜ näitab kodusaalis paremat mängu, kuid leiab, et alahinnata ei saa kuidagi meie enda head sooristust. Võistkonda naasnud Ingrid Kiisk annab kindlasti lisakäigu nii treeninugtel kui mängudel juurde ning jaanuarikuu parima tiitliga pärjatud Annabel Huik on leidmas mängu, milleks ta võimeline on. Rikandi sõnul on Annabeli sooritused palliplatsil tema enda suure tahtmise ja töö tulemus ning see teeb loomulikult head meelt.

Samas leidis juhendaja, et naiskonna mängus oli ka mitmeid paranduskohti. Meie kaks väga võimekat servijat Suvi ja Vengerfeldt ei saanud kuidagi eile pallingut raamidesse. Neist esimesel oli selgelt kehva servipäev ja teine alles otsib stabiilsust uuel pallingul. 

Võiduga kindlustas TÜ/Bigbank Eesti meistrivõistluste põhiturniiril teise koha ja koduväljaku eelise poolfinaalseeriaks. 

Järgmised kaks mängu, mis on ühtlasi põhiturniiri viimased, peab naiskond laupäeval kell 13.00 kodusaalis TLÜ-ga ja pühapäeval kell 15:00 Audentes/Noortekoondisega!