TÜ/Bigbank võttis nädalavahetusel vajalikud võidud!

14. jaan. 2020

TÜ/Bigbank pidas möödunud nädalavahetusel kodusaalis kaks olulist kohtumist ning võttis mängudest kohustuslikud kuus punkti. Kohustuslikud just eelkõige seetõttu, et tahetakse võidelda teise koha eest põhiturniiril, mis annaks play-offideks koduväljaku eelise ja soodsama vastase. Peatreener Kais sõnas, et kuigi mõlemad võidud tulid tulemusega 3:1 ja mängupildis oli palju kõikumist, siis jääb ta lõpptulemusega rahule. Lisaks teeb head meelt, et Ingrid Kiisk, kes oli pikalt vigastusega audis, hakkab oma mängu leidma. See tekitab meile nurgaosakonda taas mõnusa konkurentsi ja vangerdamise võimalusi.

Kais sõnas, et põhiturniiri osas kõige otsustavamad mängud on ilmselt tuleval nädalavahetusel, mil kohtume võõrsil Alytause ja Kaunase naiskonnaga. Kõige olulisem oleks neist mängudest võidukalt väljuda, see hoiaks Kaunase meist tagapool ja jätab võimaluse võidelda põhiturniiri teise koha eest RVS ja Jelgavaga.

Lisaks võõrsil mängudele leedukatega, mängib TÜ/Bigbank põhiturniiril veel 22. jaanuaril kodusaalis Noortekoondis/Audentesega ning 9. veebruaril võõrsil TalTech/Tradehousega.

Balti liiga tabeliseisu sad vaadata siit