TÜ/Bigbankile võit ja kaotus!

18. jaan. 2021

TÜ/Bigbank pidas möödunud nädalavahetusel kaks Eesti meistrivõistluste kohtumist kui kohtus kodusaalis vastavalt liiga liidri TalTech/Tradehouse-i ning lähima jälitaja Audentes/Noortekoondisega. Kui esimeses kohtumises tuli koondislastele toetuva TalTechi 3:0 paremust tunnistada, siis pühapäevases mängu õnnestus Audentes/Noortekoondist 3:0 võita! Sellega kindlustati liigatabelis teist kohta. Viiest mängust on kolm võitu ning kaks kaotust (mõlemad TalTechi vastu).

Peatreener Hendrik Rikandi sõnul peab nädalavahetusega igal juhul rahule jääma, sest vaatamata rünnakuliidri Ingris Suvi puudumisele suutsime nädalavahetusest võtta punktide mõttes maksimumi. TalTechi vastu jääb meil hetkel veel jõudu väheks. Kuid kindlasti ei tähenda see, et nad võitmatud on ja me ei üritagi neid murda. Noortekoondisega vastasseisust rääkides tuleb naeratus näole, sest vaatamata sellele, et jäime nii esimeses kui kolmandas geimis ise mõnel korral surve alla, suutsime sealt ilusti välja tulla ning geimilõppudes kindalamad olla. Oleme treeningul proovinud natukene julgemalt servida, rünnata ning usun, et see hakkab vaikselt edu tooma. Nüüd proovime siit veel sammu edasi teha!

Järgmised mängud peaks TÜ/Bigbank naiskonda ees ootama veebruaris, mil proovime lõpuni mängida Eesti meistrivõistluste põhiturniiri!