TÜ/Eeden jätkas võidukalt

23. okt. 2017

TÜ/Eeden lõpetas mängunädala alustatud viisil ehk võitis ka mõlemad nädalavahetusel peetud kohtumised. Laupäeval alistati Jelgava ning pühapäeval RSU/MVS ning mõlemad tulemusega 3:0.

Peatreener Andrei Ojamets jäi rahule sellega, et oma pallinguga suudeti vastane kahel järjestikusel päeval nurka suruda ja seeläbi ohtrasti contra palle lahendada. Vaatamata sellele, et teisel päeval jäädi mitmel korral raskesse olukorda, siis just naiskonna julge tegutsemine servijoone taga tõi geimilõpud ikkagi meile.

Järgmise kohtumise peab TÜ/Eeden 1. novembril Eesti karikavõistluste raames kui veerandfinaali kordusmängus minnakse vastamisi Ülenurmega. Balti liigas ootab ees Leedu nädalavahetus 4-5. novembril.

Pildid mängudest on nähtavad TÜ/Eeden galeriis.