TÜ/Eeden murdis Kohila!

6. veebr. 2017

TÜ/Eeden murdis esimest korda sel hooajal Kohila VK/E-Service naiskonna ning seda tehti „Ippon“ stiilis 3:0. Kindlasti ei saa ütlemata jäta, et valitsev meister Kohila tegi eelmine mäng Tartus sama, kuid seda magusam oli seekordne võit.

Peatreener Andrei Ojamets usub, et see võit mõjus naiskonnale enesekindluse mõttes paremini kui kõik eelmised kokku. Seda, et naiskonda tekkis sisu juurde näitas juba järgmine päev, sest esimeses geimis sai vigastada libero Liina Kais ja võistkond jäi raskesse seisu. Kulus 2 geimi kosumiseks ja seejärel võeti järgmises kolmes külla tulnud tugeva Jelgava/LU naiskonna skalp ning kirjutati juurde kaks võidupunkti.

Kokkuvõttes oli peatreener Ojamets nädalavahetusega ülimalt rahul, sest kindlustati turniiritabeli kolmas koht. Siit alla poole enam langeda ei saa. Teoreetiline võimalus oleks veel Kohilast mõõduda.

Mõned hetked mängust jäid ka pildile: TÜ/Eeden galerii

Järgmised mängud peab TÜ/Eeden nädalavahetusel Leedus. Vastaseks liigaliider Kaunas ning tabeli kaheksa Alytus.