TÜ/Eeden naiskond teenis 6 punkti

1. nov. 2016

TÜ/Eeden teenis Tallinna nädalavahetuselt kuus punkti kui mõnevõrra üllatuslikult alistati 3:0 valitsev karikavõitja TTÜ ning 3:1 Tallinna Ülikool. Naiskond näitas, et on astunud kindlasti sammu edasi ja valmis võitlema kõigiga, kes siin liigas pallivad.

Arvestades, et juba kolmapäeval peetakse kell 19.00 kodusaalis Eesti KV veeandfinaali korduskohtumine Võru VK vastu, siis oli enesekindlust süstivat tulemust väga vaja. Avakohtumise võitsid tartlased 3.1 ja vajavad edasipääsuks vähemalt kahte geimivõitu.

Peatreener Andrei Ojametsa sõnul minnakse kohtumist võitma ja loodetakse selleski mängus teha oma mängus samm edasi. Paari võitjat ootab poolfinaalis ees Meistrite Liiga sats Kohila VK/E-Service.

Eesti KV veerandfinaal Tartu Ülikooli spordihoones kolmapäeval 2. Novembril kell 19:00