Tule ela kaasa – KAARSILLA CUP 24-25 september Tartu Ülikooli Spordihoones

23. sept. 2016

Bigbank Tartu mängib nädalavahetusel oma teisel treeningturniiril sel sügisel. Seekord võetakse kodusel Kaarisilla Cup-l mõõtu taas Rakvere VK ning põhjanaabrite tippklubi Valepaga, kes on viimastel aastatel olnud kindel Soome liiga esikolmiku meeskond.

Laupäeval mängivad turniiri raames kõik võistkonnad omavahel läbi kolm geimi, kus iga geimivõit annab punkti turniiritabelisse. Lisaks peavad Bigbank Tartu ja Valepa omavahel treeningkohutmised ka reede õhtul ja pühapäeva hommikul (avatud ka huvilistele). „Olen väga rahul, et saame kolm päeva järjest väga heal tasemel mänge. Arvan, et praegusel hetkel on Valepa koosseis meist ikkagi natuke parem ning seega tulevad tugeva vastase vastu mängides omad kitsaskohad hästi esile,“ rõõmustas peatreener Oliver Lüütsepp tugeva sparringupartneri üle.

Bigbank Tartu treeningud on pärast kahenädala tagust Rakvere Cup-i kulgenud plaanipäraselt. Peatreeneri hinnang hetkeseisundile: „Oleme kõvasti rassinud kangisaalis ja pallitreeningutes pigem individuaalsete oskuste arendamisele tähelepanu pööranud. Seetõttu meie mänguline vorm pole veel eriti kiita, kuid läbi treeningmängude paraneb seegi.“

2unnamed