U-14 poisid võistlustules

2. dets. 2019

Olerex/Veski Mati poisid osalesid Võrus U14 vanuseklassi Lõuna-Eesti regiooni esimesel osavõistlusel. Võistlustules oli kolm meie võistkonda, kelle eesmärgid turniiril olid erinevad.

I võistkonnalt ootasime kahe parema hulka jõudmist. Poisid said sellega kenasti hakkama – finaalis tuli alistuda vaid tugevale Võru spordikoolile ja tasuks 2. koht.

II võistkonna eesmärgiks oli pääs esinelikusse. Heitluses pronksisele kohale tuli võrdsete mängus tunnistada Tartu Kalevi paremust ning kokkuvõttes vastu võtta 4. koht.

III võistkond läks seekord veel kogemusi saama, kuna nii mõnigi pallivõlur on trennis käinud alles loetud kuud. Mäng-mängult suurenes enesekindlus, paranesid sooritused ja turniiri lõpus näpistasime vastastelt juba geimivõite. Mänguvõitudeni veel seekord ei jõutud, kuid juba õige pea toimuval teisel etapil peab see kindlasti olema eesmärgiks.

Treener Argo kiidab kõiki pika päeva vastu pidanud poisse ja on rahul, et hetkel püsime kevadel toimuva U14 Eesti meistrivõistluste finaalturniirile pääsemise kursil koguni kahe võistkonnaga.

 

Olerex/Veski Mati poisid Võrus:  Mattias Meresaar, Otto Ojasaar, Konrad Jaani, Vesse Ohno, Tinto Kuusk, Johannes Lokko, Riko Kõdar, Silver Vaher, Ekke Villem Laanoja, Kermo Porovardja, Roland Saar, Ken Rasmus Tiisler ja Tristan Robin Rao.