U-16 noormehed alustasid hooaega Tallinnas

17. okt. 2019

Eelmisel nädalavahetusel, 12.-13. oktoobril, osalesid Tartu Olerex/Veski Mati U16 vanuseklassi noormehed tsooniturniiril Tallinnas. Enne võistlusi olid noormehed motiveeritud ja tahtmist täis näidata, mida suvega on õpitud.

Esimene mäng oli Selver III vastu, mille võitsime seisuga 2:0.

Teine mäng oli planeeritud tugeva Põltsamaa vastu. Mäng toimus suure väljaku peal, nagu peab  oma kodumänge Selver Tallinna Credit24 meistriliiga tiim. Läksime mängule heatujuliselt ja lahinguvalmilt, kuid seekord pidime vastu võtma kahjuks 0:2 kaotuse.

Päeva viimases mängus mängisime Narva spordikool Energia vastu. Tegemist oli küllaltki lihtsa mänguga, mis kujundas ka tabloole kindlad 2:0 võidunumbrid.

Sellega olid kolm mängu mängitud ja võistkond võis minna teenitud puhkusele. Õhtul pandi veel sõjaplaan järgmiseks päevaks paika ja lepiti kokku, et kõik lähevad järgmisel päeval võitma ja valmistuvad selleks juba antud päeva õhtul. 

Teisel päeval kohtusime kohe Selver I võistkonnaga ja teadsime, et selg on vastu seina. Enne turniiri oli eesmärgiks jõuda esimesse finaali, ning selleks tuli see mäng kindlasti võita. Mäng toimus väikses saalis, mis soosis meid, kuna olime näidanud turniiri jooksul head servi. Alustasime kohe hästi, olles tahtmist täis ja oli näha, et noormehed andsid endast kõik. Kahjuks aga seekord sellest ei piisanud, kuna ka vastased näitasid head servi ja üldmängu.  Kahjuks tuli vastu võtta 0:2 kaotus.

Viimane mäng oli Selver V vastu, kus sai  natuke proovitud ja testitud erinevaid kombinatsioone, kuna see mäng oli natuke kergem kui eelnevad mängud. Tulemuseks 2:0 võit ja koht teises finaalis.

Üldiselt võib turniiriga rahule jääda. Noormehed pingutasid ja näitasid, et on valmis võitlema. Turniiri jooksul sai selgeks , et meie serv ohustab kõiki vastaseid ja on üks meie trumpe. Tööd aga tuleb teha veel üldmänguga ja lihtsate olukordade lahendamisega. Treenerid jäid tiimiga rahule ja loodavad, et poisid jätkavad tööd ja näevad vaeva, et järgmine kord jõuda veel kaugemale. 

Võistkond mängis koosesisus: Kerdo Jürisoo, Marten Uiboupin, Evert Vaher, Ron Rudolf Teesaar, Kristjan Unt, Timo Raidoja, Ott Markus Viltrop, Hannes Põder.