U-16 poiste edukas nädalavahetus Tallinnas

8. dets. 2019

Möödunud nädalavahetusel toimusid Tallinnas, TalTechi spordisaalis U-16 poiste karikavõistluste II finaalgrupi mängud. Esindatud olid ka meie klubi poisid, kes saavutasid antud võistlustel esimese koha.
Turniir algas laupäeval kell 15, kui kohtuti Tartu spordiselts Kaleviga. Linnarivaalide võitlus lõppes meie kindla 2:0 võiduga. Algus oli veidi rabe ja oli tunda, et kõik ei ole veel oma mõtetega väljakule jõudnud.  Esimese geimi keskpunktiks oli olukord muutunud ja haarasime kindlalt ohjad. Pärast seda enam tagasi ei vaadatud ja purjetati kindla võiduni.
Ka teisi mänge kirjeldas sarnane mängupilt, algne unelemine, kuid mida edasi, seda paremaks muutusime. 2:0 õnnestus ka edestada Hiiumaa, Saaremaa, Selver IV ja Selver II esindusi. Vaid Elva SK Altia vastu vääratasime, kui kaotasime teise geimi seisuga 25:27. Pärast seda poisid taaskord kogusid end ja näitasid võimu ning võtsid kindlalt viimase geimi ja kogu mängu seisuga 2:1. Mänguaega õnnestus koguda kõikidel poistel, pea iga mäng said kõik 9 poissi väljakule astuda ja näidata, mida oskavad ja mida on õpitud eelnevatest võistlustest.
Treenerid Argo ja Karl seadsid enne võistlusi eesmärgiks võita II finaalgrupp, mis õnnestus ka saavutada. Trennis on poisid käinud küllaltki korralikult ja seda oli ka näha, üldine mängupilt oli läinud märgatavalt paremaks. Tiim oli ka üle spordihalli kuuldav, kui punkt juba saadi, siis tuldi  kokku ja rõõmustati üheskoos. Ka raskematel hetkedel hoiti kokku ja esineti ühtse võistkonnana.
Järgmisena ootab poisse ees veebruari alguses toimuv tsooniturniir Neemeco, Võru ja Tartu SS Kaleviga. Turniiri kaks parimat saavad ühineda SK Tats, Selver I, VK Täht, Rakvere SK, Põltsamaa SK ja Pärnu SK-ga, et järgmised võistlused mängida esimeses finaalgrupis.

Võistkond mängis koosesisus: Marten Uiboupin, Evert Vaher, Ron Rudolf Teesaar, Kristjan Unt, Timo Raidoja, Ott Markus Viltrop, Hannes Põder, Aksel Majamees, Otomar Saare