U-18 karikavõitjate kokkuvõte treeneri silmade läbi.

17. veebr. 2022

Mida kirjutab volley.ee??

Mida arvavad asjast Mia Marta ja Karlotta?!?

Kõigest natuke lähemalt…

1.vastane Võru SK (3:0) – Sisseelamine. Oma mäng oli veniv ja uimane, aga suutsime vastast sellest hoolimata piisavalt suruda. Mängu lõpuks saime mängumootori vaikselt tuksuma.

2.vastane Selver (3:1) – Õnneks oli mootor soe, hakkasime mängima kohe esimesest punktist. Saime hästi käima oma emotsioonid ja näitasime head võitlusvaimu. Mängisime hingega kaitses, päästsime keerulisi palle ja see tõi kogu võistkonnale uue hingamise. Väljakul oli VÕISTKOND!

3.vastane Rae (3:0) – Jätkasime sealt, kus meie sõit esimesel päeval pooleli jäi. Mootor urises täiel rinnal, võitlesime iga palli eest! Selles katses oli kirge ja intriigi täie raha eest. Oma osa andsid kõik – mängijad, treenerid, kohtunikud ja meie häälekad fännid.

4.vastane Viljandi (3:0) – Häälestus uueks katseks oli hea. Kaks esimest geimi

olid kindlalt meie. Kolmandas hakkas küll hoiatav tuli põlema, aga kui saime aru, et hullema vältimiseks tuleb ise pingutada ja pöördeid juurde panna, siis saime sellega hakkama ja võtsime katsevõidu siiski endale.

5.vastane Rakvere (3:1) – Ehkki rallivõit oli meil taskus enne viimast mängu, tahtsime teha veel ühte ilusat sõitu! Kohati tundus tee konarlik, sõitjad väsinud ja vastane meist kiirem. Kolmandas geimis seisul 13:21 oli mootor juba seiskumas, kuid tänu sidemängija vapratele servidele ja kogu ekipaaži ühisele pingutusele õnnestus võtta geimivõit 25:23. Ilmselt mõjus meie kiirendus vastasele rusuvalt, saime siit oma viienda katsevõidu ja lõpetasime ralli ilusa sõiduga.