U-18 poisid mängisid kodusel Swedbank karikavõistluste finaalturniiril

9. veebr. 2022

Möödunud nädalavahetusel toimusid Tartu Ülikooli spordihoone kollases saalis poiste U-18 Swedbank karikavõistlused. Tartu poisid saavutasid turniiril neljanda koha.

Turniir kestis kaks päeva, mille jooksul mängiti nelja tiimiga. Esimesel päeval kohtusime Rakvere ja Neemeco esindustega. Mõlemad mängud olid põnevad ning midagi lihtsalt keegi ei andnud. Kahjuks vandusime mõlemale tiimile alla 1:3 ning teises mängus kaotasime ka mängija vigastusele.

Teisel päeval kohtusime Selveri ja Tatsi esindustega. Esimeses mängus olime kaks geimi liiga passiivsed, kuid järgnevad kaks geimi muutusime agressiivsemaks ja emotsionaalsemaks. Lõppkokkuvõttes aga jäime taaskord vastasele 1:3 alla. Turniiri viimases mängus kohtusime SK Tats tiimiga. Selles mängus dikteerisime mängu algusest lõpuni ning tasuks 3:0 võit ja neljas koht.

Nüüd on aeg taaskord suunduda trenni ja  ravida end terveks (juba enne turniiri oli selge, et kaks meest tiimist pidid erinevate põhjuste tõttu eemale jääma). Treenerid Argo ja Karl on juba esimesed mõtted ning märkmed kirja pannud, millega minnakse trenni. Loodame, et Eesti meistrivõistlustel oleme juba taas väljakul kõik koos ja võitleme kõrgemate kohtade nimel.

Võistkond mängis koosseisus: Ott Markus Viltrop, Hannes Põder, Kerdo Jürisoo, Rasmus Kivari, Aksel Majamees, Patrick Pilve, Otomar Saare, Robert Sander, Marten Uiboupin, Evert Vaher ja Kristjan Unt (kes tunnistati ka turniiri nelja parema mängija sekka). Treeneriteks olid Argo Meresaar ja Karl Kuhlberg