U-18 tütarlaste EVF karikavõistluste tsooniturniir Tartus

11. dets. 2017

Olerex/Veski Mati U-18 tüdrukud võistlesid eelmisel nädalavahetusel Tartus, kui osalesime EVF karikavõistluste tsooniturniiril.

Päris koduturniiriks võistlust nimetada ei saa, kuna pidasime mänge enamikele tüdrukutele üsna võõras kohas – Tartu Katoliku Kooli spordisaalis. Sellegi poolest saime seal enne turniiri vormi testida Tartu Dorpat/TKSK esiliiga naiskonna vastu, kelle kodusaaliga tegu on. Suur aitäh neile selle võimaluse eest!

Vastasteks olid Eesti karikavõistluste teise finaali võidukalt läbinud Narva SK Energia, teise koha saavutanud Võru SK ja esimeses finaalis meie järel 6.koha hõivanud Pärnu SK I võistkond.

Esimesena kohtusime Võru tüdrukutega, kellega ka paar nädalat tagasi Selveri turniiril mänginud olime. Mäng kulges meie jaoks tõusvas joones ning tulemuseks 3:0 võit ning turniir edukalt alustatud! Samal päeval oli kavas ka mäng Narvaga, kelle poolt oli oodata nii tugevaid serve kui visa kaitsemängu. Võib öelda, et need elemendid saime seekord meie paremini tööle. Kui välja arvata selle mängu äärmiselt pingeline teine geim, kus suutsime vastaste mitmed geimpallid enda kasuks pöörata ning võidu napilt 28:26 enda kasuks kallutada, võib meiepoolset esitust hinnata hindega 4+. Kogu mäng meile 3:0. Kuna samal päeval võitis ka Pärnu võistkond kaks mängu, saime pühapäevaks jäänud vastasseisule
pingevabalt vastu minna, kuna mõlemad võistkonnad olid säilitanud koha esimeses finaalgrupis.

Paraku võibolla natuke liiga pingevabalt, kuna tüdrukute mäng oli sel päeval eriti heitlik – peale kahte võidetud geimi kaotasime kaks järgnevat, kuid suutsime viiendas geimis siiski pisut kindlamat mängu näidata kui vastane. Mängu- ning turniirivõit meile ning saame rahulikult aasta lõppenuks kuulutada ja finaalturniiriks valmistuma hakata. Seega- lõpp hea, kõik hea!

Võistkond mängis koosseisus: Grete Isabel Huik, Evelyn Nicole Milani, Helerin Hansman, Triinu-Mai Allingu, Laura Laas, Laura Kaseorg, Lisette Pihor, Liisa-Lotta Jürgenson, Marily Simenson-Plakso ja Greteli Vähi.