U-20 tüdrukud karikavõistlustel neljandad

19. nov. 2019

Eelmisel nädalavahetusel võtsid Olerex/Veski Mati Tartu U-20 tüdrukud Rakveres mõõtu parimate võistkondadega oma vanuseklassis.

Kolme päeva jooksul sai tüdrukute esituses näha nii suurepärast võrkpalli ja võitlust kui ka suuri ärakukkumisi. Kui reedel ja laupäeval saavutatud kahe 3:0 mänguvõiduga (Rakvere ning Jõhvi spordikooli vastu)olime esmakordselt selle vanusega medalikonkurentsis, siis pühapäevases kohtumises langesime pinge all ning kaotasime Selver Tallinn spordikooli teisele võistkonnale 0:3.
Reedeses teises mängus Palusalu spordiklubi vastu olid omad võimalused ka meil, kuid vastane suutis meie nõrgad kohad üles leida ja 3:1 võit kuulus neile.
Ka esikoha saanud Selver Tallinn spordikooli esimese võistkonna vastu oli mäng väga iseloomulik kogu meie turniiri käigule. Kaks esimest geimi suutsime eeldatava favoriidiga mängida nagu võrdne võrdsega ja teise geimi ka võitsime, kuid seejärel tuli kahes järgnevas geimis vastu võtta kindel kaotus.
Positiivsest küljest tagas platseerumine nelja parema hulgas koha ka järgneval tiitlivõitlusel esimeses finaalgrupis, mis toimub veebruari alguses taas Rakveres. Seniks on aga aega ennast koguda, teha tööd ja parandada, mis parandamist vajab. Loodetavasti saavad taas liituda ka hetkel vigastustega kimpus olnud mängijad.
Turniiri parimate hulka valiti temporündaja Greteli Vähi, kes on tüdrukutest teinud viimaste aastatega suurima arenguhüppe. Samuti väärib kiidusõnu kaks stabiilset ja tubli nädalavahetust selja taha jätnud libero Annabel Ilisson. Ka teistel olid omad head hetked, kuid rasketel momentidel jääb kõigil enim puudu stabiilsusest ja ka ühtsusest võistkonnas. Sellegipoolest usun, et peale pisukest puhkust on kõigil motivatsiooni parema mängupildi ja koostöö nimel edasi töötada,

Võistkond mängis seekord koosseisus: Grete Isabel Huik, Helerin Hansman, Triinu-Mai Allingu, Karmeli Kaasik, Laura Kaseorg, Lisette Pihor, Greteli Vähi, Liisa-Lotta Jürgenson, Kertu Kokk, Anastasia Kukina, Annabel Ilisson ja Karlotta Kattai.